Grbets Arkadaşını Getir Birlikte Kazanın Bonusu

Grbets sitesine üye olmuş ve üye hesabınıza para yatırmış, siteyi kullanmaya başlamış iseniz, üyelik bilgileriniz doğrultusunda grbets markasına yeni bir üye kazandırdığınızda, ekstra bir bonus alacağınızı da bilmelisiniz. Siteye sizin referansınız ile üye olan bir arkadaşınızın yapmış olduğu işlemler neticesinde, sizlere grbets arkadaşını getir birlikte kazanın bonusu şeklinde bir ödülü ve sizlere takdim etmektedir.

Grbets Arkadaşını Getir Birlikte Kazanın Bonusu Nasıl Alınır?

Grbets sitesi üzerinde işlem yapmaya başladıktan sonra, referansınız ile siteye bir üye kazandırmanız durumunda, promosyon alma hakkınız ortaya çıkmaktadır. Grbets arkadaşını getir birlikte kazanın bonusu alım işlemleri için, önce arkadaşınızın sizin referansınız ile siteye üye olması gerekecektir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra, arkadaşınız havale ya da cepbank sistemini kullanmalı ve ilk yatırım işlemini gerçekleştirmelidir. İlk yatırım işlemini gerçekleştirdiği andan itibaren, promosyon hakkınız ortaya çıkacaktır. Bu iki yöntemden herhangi bir tanesi ile hesabına en az 100 Türk lirası yatırdığınız andan itibaren bonusu alma hakkını elde edebilirsiniz.

Ne Kadar Bonus Alınır?

Grbets arkadaşını getir  bonusu arkadaşınızın yapmış olduğu ilk yatırım işlemi karşılığında elde edilecek bir promosyon seçeneğidir. En az 100 Türk lirası değerinde yatırım yapması gerekmektedir. Arkadaşınız tarafından yapılan yatırım miktarının % 10 oranında promosyon sizlere verilmektedir. Her üye yaptığınız arkadaşınız için maksimum % 10 oranında ya da Türk lirası olarak 20 Türk lirası değerinde promosyon alma şansınız bulunmaktadır.

Nerelerde Kullanılır?

Siteye üye kazandırdığınız anda % 10 oranında alabileceğiniz promosyon seçeneğini, sitenin her alanında kullanma şansınız bulunmaktadır. Grbets arkadaşını getir birlikte kazanın bonusu site içerisinde online olarak sunulan hizmetlerin tamamında kullanım imkanına sahiptir. Oyun hesabınızda, bahis hesabınızda bonusu kullanma hakkınız vardır. Oyun hesabında arkadaşını getir bonusunu kullanmayı düşünüyor iseniz, hediye sepetinde bulunan sportsbook sekmesi şeklindeki seçeneği tıklamanız yani aktif et seçeneği butonuna basmanız ve bonusu aktif hale getirmeniz gerekecektir.

Nakit Çekilir mi?

Arkadaşını getir bonusu  elde etmiş iseniz, bu promosyonu nakit olarak çekilebilir hale getirmeniz mümkündür. Grbets arkadaşını getir birlikte kazanın bonusu nakit çekim işlemleri için yapmanız gereken işlem, cepbank yöntemini kullanmanız, en az 20 Türk lirası değerinde para yatırmanız, banka havalesi yöntemini kullanmanız, en az 50 Türk lirası değerinde yatırım yapmanızdır. Bundan sonra yatırdığınız para miktarını, 1,50 oranında çevrim işlemine tabi tutmanız yeterlidir. Bu aşamadan sonra sizler için geriye sadece çekim talebi vermek kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir